0 Faizli Kredi Ödemesini Sadece O Bankada

Son Dakika Haberleri October 13, 2021 0 By Zoila Firkins
DİKKAT: SİTEDE ÇIKAN HABER İÇERİKLERİ TAMAMEN OTOMATİK OLUŞTURULMAKTADIR Çıkarılmasını İstediğiniz Bir Haber içeriği varsa Özellikle O içeriğin altına gerekli açıklamayla birlikte yorum yazarsanız içerik kaldırılır. Saygılar

Bankalar aracılığıyla yeni bir kredi kampanyası duyurusu geldi. Müşterilerine uygun faiz oranlarıyla kredi sunan bankalar, 0 faizle de kredi verecek. Bu kredileri verecek bankalar açıklandı. O bankada hesabınız varsa 0 faizli kredinizi kullanabilir, 0 faizli ihtiyaç kredisini 36 aya kadar hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bankalar bu şekilde kredi verirken faiz yerine kar payı oranları uygulayacaklardır. Ülkemizde hizmet veren katılım bankaları aracılığıyla 0 faizli kredi alınabilmektedir. Katılım bankalarından İslami şartlara göre kredi alabilir, bankacılık işlemlerinizi bu şartlara göre faizsiz yapabilirsiniz. Yapılan son duyurunun ardından bir halk katılım bankası olan Ziraat Katılım Bankası aracılığıyla sıfır faizli kredi kampanyası başlatılacağı duyuruldu.

0 Faizli Kredi Şartları Nelerdir?

0 faizle verilecek bu kredilerde bankalar belirli şartları sağlayan müşterilere onay sunacak. 0 faizle verilecek kredilerde 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi alınacaktır. İhtiyaç kredisi kampanyası olarak yapılan bu ödemelerde belirli şartları sağlayan müşterilere 0 faizli kredi verilmektedir. Banka kredi notu ile birlikte sigortalıların aynı işyerinde ne kadar süre çalıştıkları da kredi onayı için önemlidir. Maalesef 1 aydır yeni işe başlayan kişiler bu bankadan kredi kullanamıyor. Banka, son işinizde en az 12 ay sigortalı olmanızı isteyecektir.

Emekliler, diğer bankalarda olduğu gibi bu banka üzerinden işlem yaparken banka şubesinden emekli maaşı almak zorundadır. Emekli maaşınızı Ziraat Katılım Bankası şubesinden alıyorsanız, kredi notunuz düşük olsa dahi banka size kredi imkanı sunacaktır.

0 Faiz Kredisi Nasıl Alınır?

Banka kredi şartlarına uygun olduğunuzda kredi kullanmak istiyorsanız, başvuru sahipleri banka şubelerine giderek krediyi kullanabileceklerdir. 0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılan kişilerin kredi başvurusunda bulunmak için banka şubelerine gitmeleri ve bazı belgeleri yanlarında götürmeleri gerekmektedir. Başvuru için kimlik gereklidir. Banka ayrıca sizden gelir belgesi isteyecektir. Maaş bordrosu veya maaş mektubunu bankaya vermeniz gerekmektedir. Ayrıca varsa ek gelirinizi belgeleyebilir ve bankaya ibraz edebilirsiniz. Bu şekilde kredi kullanacak kişiler kredilerini 3 ay erteleyebilecek ve 36 ay vade ile kredilerini hemen yatırabilecekler.

The post 0 Faizli Kredi Ödemesini Sadece O Bankada first appeared on Kredi.Biz.Tr.

DİKKAT: SİTEDE ÇIKAN HABER İÇERİKLERİ TAMAMEN OTOMATİK OLUŞTURULMAKTADIR Çıkarılmasını İstediğiniz Bir Haber içeriği varsa Özellikle O içeriğin altına gerekli açıklamayla birlikte yorum yazarsanız içerik kaldırılır. Saygılar